Procvičování barviček – tužky

Procvičování barviček – tužky

Tyto tužky k procvičování vzaly holky hned jako skvělou zábavu, nejenže je krásně k sobě přiřadily, ale ještě si začaly hrát na psaní.. 🙂

Potřebujeme:

  • papír (pokud nepoužijete laminovačku, vezměte čtvrtku)
  • pastelky
  • nůžky
  • lepidlo
  • suchý zip
  • tavnou pistoli
  • laminovačku

Postup:

Nejprve jsem si připravila tužky – já si našla na internetu jednu šablonu, která se mi líbila a následně ji vytiskla a vybarvila pastelkami, ale můžete si ji určitě i namalovat sami. Poté jsem všechny pastelky vystřihla – nezapomeňte vystřihnout (případně namalovat na jeden papír) stejný počet pastelek, jako máte ty barevné.

Následně jsem barevné pastelky zalaminovala a bílé nalepila na čtvrtku, kde jsem k nim domalovala barevné čárky pastelkami, které jsem použila na tužky. Celé jsem také zalaminovala a barevné pastelky jsem vystřihla.

Suchý zip jsem si zmenšila na malé kousky, které jsem následně nalepila tavnou pistolí na tužky – pozor, abyste na bílých tužkách měli jinou stranu suchého zipu, než na barevných. 🙂

A teď už jsem nechat děti poznávat barvičky. 🙂

Related Posts

Kde se vzalo jaro?

Kde se vzalo jaro?

Čáp ztratil čepičku

Čáp ztratil čepičku

Jarní sluníčko

Jarní sluníčko

Petrklíč

Petrklíč

No Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

O mně…

Již nějaký pátek jsem mamina dvou holčiček, dvojčátek, vytoužených, doslova vymodlených zvířátek.

Delší dobu jsem rozmýšlela nad projektem, který bych mohla uskutečnit. K tomuto tématu mě dovedlo pár náhodných skutečností, které se objevily v pravou chvíli.

Paktickamama.cz by vám měla poskytnout nejen tipy na výlety, rady v domácnosti, především homemade a spousty receptů, ale i mnoho dalších inspirativních nápadů na které občas natrefím a sama testuji.

Můžete mě také sledovat na Facebooku či Instagramu.

 

Rubriky