fallback-image

O mně

Něco málo o mě…

Již nějaký pátek jsem mamina dvou holčiček, dvojčátek, vytoužených, doslova vymodlených zvířátek.

Delší dobu jsem rozmýšlela nad projektem, který bych mohla uskutečnit. K tomuto tématu mě dovedlo pár náhodných skutečností, které se objevily v pravou chvíli.

Prvním impulsem (to jsem ještě nerozmýšlela nad webem) bylo zjištění, že se má kamarádka začala věnovat více tématu, jak žít ekologičtěji a tím i zároveň Home-madu. Nejprve mě zaujalo vytváření si věcí doma. Chytlo mě to natolik, že jsem po nocích a volných chvilkách studovala, zkoušela nové produkty, hledala možnosti, souvislosti… Nejprve to bylo z důvodu, že ušetřím nějaké penízky – přeci jen, děti stojí hodně :-D. Ale když se člověk začte do toho, co opravdu přijímáme za chemikálie a to vlastně nevědomky a úplně zbytečně, jen, aby ten daný produkt k něčemu vypadal, nakoplo mě to k ještě většímu odhodlání k výrobě věcí doma.  A tehdy mi v hlavě znovu vyskočila myšlenka k vytvoření webu nebo alespoň blogu. Ale stránek s Home-made je mnoho, to bych se určitě nechytla…

S dvojčátky je u nás na denním pořádku vymýšlení aktivit pro ty naše ratolesti. Takže po večerech a volných chvílích hledám inspiraci pro nové hry, zabavení, ale zároveň vzdělávání a celkovému rozvíjení jejich osobností. Ale zároveň musíme řešit spousty nehod od jídel, tužek apod. A to se teprve člověk ohání.

Takovou třešničkou na dortu byl fakt, že se již další dobu snažíme žít úsporněji, spoříme si, ale zároveň hledáme varianty, kde a jak ušetřit. Člověk stráví spoustu času, než se naučí co a jak dělat, ale zároveň se v tom rychle zorientujete

Zároveň jsem zjistila, že si člověk (především pak maminky a tatínkové na mateřské „dovolené“) musí dopřát trochu relaxace, oproštění od každodenních starostí/radostí.  A to jakoukoliv formou. Pro mě je to výroba různých Home-made věcí a vaření, pečení.

A tak vznikly tyto stránky, doufám, že Vám přinesou ponaučení, zábavu a relaxaci od všedního shonu.

=========

 

Related Posts

Zavinovačka pro panenky

Zavinovačka pro panenky

Vánoční kouličky z moosgummi

Vánoční kouličky z moosgummi

Náš adventní čas

Náš adventní čas

Tři týdny nové etapy našeho života

Tři týdny nové etapy našeho života

No Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *